KORUNA RK – exkluzivní reality v jižních Čechách

Rozhodněte se správně se znaleckým posudkem nemovitosti

Nabízíme pronájem či prodej realit v jižních Čechách a v Praze. Naše kancelář s dlouholetou tradicí je tu pro vás, ať už vás zajímají bytové a komerční prostory nebo samostatné pozemky pro výstavbu. Zpracujeme také ocenění a znalecký posudek nemovitosti.

  • nám. Svobody 4
  • Vodňany - Vodňany I
  • 389 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Již více než 20 let se staráme o reality – byty, domy, pozemky a komerční prostory – v jižních Čechách a v Praze. Náš tým profesionálů zprostředkuje koupi, prodej i pronájem všech typů nemovitostí. Obrátit se na nás můžete také s požadavkem na znalecký posudek nemovitosti.

Oceňování a znalecký posudek nemovitosti

Na základě zjištění hodnoty vaší nemovitosti na současném trhu získáte přesná data pro rozhodování v zásadních situacích. Znalecký posudek nemovitosti využijete při dědickém řízení nebo pro zjišťování výše daně z převodu nemovitosti. Při oceňování využíváme srovnávací, výnosovou či nákladovou metodu.

Chcete vědět, proč spolupracovat právě s námi? Naše společnost prodává nemovitosti především na principu exkluzivity. To znamená, že se každé jednotlivé nemovitosti věnujeme ze všech sil – nečekáme pasivně na telefonáty potenciálních klientů, ale sami je aktivně oslovujeme.

Hustá síť inzerce nemovitostí

Naši nabídku domů, bytů, komerčních prostor i pozemků najdete na všech navštěvovaných serverech napříč internetem, a nejen tam. Investujeme také do inzerce v tištěných médiích. Pokrýváme tedy většinu možných kanálů, kterými vás co nejrychleji dostaneme k vašemu cíli – ať už je jím prodej, pronájem nebo koupě realit v jižních Čechách či v Praze. V neposlední řadě vám pomůžeme s financováním koupě nemovitosti, získáním hypotéky nebo využitím prostředků ze stavebního spoření.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.